BOWLING VERENIGING ARNHEM

er is altijd ruimte voor nieuwe leden, kom kijken en proef de sfeer van onze gezellige vereniging

A.K. 2019 serie indeling

   

Bijgewerkt op:19-01-2019
Aantal deelnemers: 60

         
Serie 1: Maandag Singles vroeg
19.00 - 20.10 uur

Nr. Naam      
1.  Wil Holla      
2.  Haico Martens      
3.  Annie Meeuwsen      
4.  Patricia Jansen      
5.  Bruno Wegeling      
6.  Ariël Zwier      
7.  Ingrid Mulderij      
8.  Judith van Dijk      
9.  Angela van 't Hoog      
10.  Lucas Weideman      
11.  Kevin Verfuurden      
12.  Theo Spee      

         
Serie 2: Maandag Dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr. Naam Nr. Naam Teamnaam
1.  Pim van ´t Hoog 1.  Cor van ´t Hoog  PiCo
2.  Yolanda Schouten 2.  Peggy Ebben  Double Trouble
3.  Richard van den Burgh 3.  Peter van der Heiden  P&R
4.  Jeanet Matser 4.  Trudy Bulters  Citroën Bulters
5.  Wim Kieboom 5.  Nikos Fotinakes  El Gringo's
6.  David Poppinghaus 6.  Piet Poppinghaus  Paradis
7.  Bertha Baars 7.  Jannie van Houten  Pin Happers
8.  Jolanda Tempel 8.  Jan van Houten  Pink Panthers
9.  Sonja Prins 9.   Lidy Wegen  Animals
10.  Mario Otte 10.  Marco Landman  M & M
11.  Bianca van Gemert 11.  Lisanne van 't Hoog  B & L
12.  John Veldhuizen 12.  Silke Veldhuizen  Hammertime

         
Serie 3: Maandag Singles laat 22.00 - 23.10 uur

Nr. Naam      
1.  Wim Kieboom      
2.  Nikos Fotinakis      
3.  Koos Schieving      
4.  Erik van Ede      
5.  Marcel Giesbers      
6.  Niels Tempel      
7.  Cor Kuik      
8.  Jaap Molmans      
9.  Carlijn Brugmans      
10.  Freddy ten Brinke      
11.  Terry Hendriks      
12.  Dorien Wannet      

         
Serie 4: Dinsdag Singles vroeg 
19.00 - 20.10 uur

Nr. Naam      
1.  Pim van 't Hoog      
2.  Cor van 't Hoog       
3.  Yolanda Schouten       
4.  Peggy Ebben       
5.  Richard van den Burgh       
6.  Peter van der Heiden       
7.  Trudie Bulters       
8.  Jeanet Matser       
9.  David Poppinghaus       
10.  Piet Poppinghaus       
11.  Robert Geven      
12.  Jamilla Giesbert      

         
Serie 5: Dinsdag Dubbels
20.20 - 21.50 uur

Nr. Naam Nr. Naam Teamnaam
1.  Wil Holla 1.  Haico Martens Elstars
2.  Theo Witvliet 2.   Bruno Wegeling Warsteiner Team
3.  Judith van Dijk 3.   Angela van 't Hoog BZN
4.  Marcel Giesbers 4.   Marja van Dijk With a little luck
5.  Peter van der Burg 5.   Mike Jesmiatka Mike & Peter Show
6.  Koos Schieving 6.   Erik van Ede Eriko's
7.  Sandra Heijman 7.   GJ van de Pijpekamp Sage
8.  Kevin Verfuurden 8.   Lucas Weideman FC Naamloos
9.  Cor Kuik 9.   Niels Tempel NiCo
10.  Maas Foeken 10.  Dick Veldhuizen Black Boys
11.  Michaqel Burgers 11.  Kay Veldhuizen Buurman & Buurman
12.  Carlijn Brugmans 12.  Terry Hendriks  Carlijn & Terry

         
Serie 6: Dinsdag Singles laat
22.00 - 23.10 uur

Nr. Naam      
1.  Theo Witvliet      
2.  Peter van der Burg      
3.  Mike Jesmiatka      
4.  Sonja Prins       
5.  Lidy Wegen      
6.  GJ van de Pijpekamp      
7.  Kay Veldhuizen      
8.  Michael Burgers      
9.  John Veldhuizen      
10.  Silke Veldhuizen      
11.  Sven Veldhuizen      
12.  Lars Veldhuizen      

         
Serie 7: Woensdag Singles vroeg
19.00 - 20.10 uur

Nr. Naam      
1.  Marja van Dijk      
2.  Maas Foeken      
3.  Dick Veldhuizen       
4.  Bertha Baars      
5.  Jannie van Houten       
6.  Jolanda Tempel       
7.  Jan van Houten       
8.  Marco Landman       
9.  Mario Otte       
10.  Sandra Heijman       
11.  Bianca van Gemert        
12.  Lisanne van 't Hoog       

         
Serie 8: Woensdag dubbels 20.20 - 21.50 uur 

Nr. Naam Nr. Naam Teamnaam
1.  Patricia Jansen 1. Annie Meeuwsen Double M
2.  Ariël Zwier 2.  Ingrid Mulderij Labora
3.  Robert Geven 3.  Jamilla Giesbert BowlingShopEurope
4.  Jaap Molmans 4.  Theo Spee Bij elkaar gezocht
5.  Sven Veldhuizen 5.  Lars Veldhuizen Lars & Sven
6.  Freddy ten Brinke 6.  Dorien Wannet Dorien & Freddy
7.   7.     
8.   8.    
9.   9.    
10.   10.    
11.   11.    
12.   12.    

         
Serie 9: Woensdag Singles laat(reserve) 22.00 - 23.10 uur

Nr. Naam      
1.        
2.        
3.        
4.        
5.        
6.        
7.        
8.        
9.        
10.        
11.        
12.