BOWLING VERENIGING ARNHEM

er is altijd ruimte voor nieuwe leden, kom kijken en proef de sfeer van onze gezellige vereniging

A.K. 2018 serie indeling

   

Bijgewerkt op:20-01-2018
Aantal deelnemers: 49

         
Serie 1: Maandag Singles vroeg VOL
19.00 - 20.10 uur

Nr. Naam      
1.  Richard van den Burgh      
2.  Annie Meeuwsen      
3.  Patricia Jansen      
4.  Alice Buiarelli      
5.  Lampros Pastras      
6.  Nikos Fontinakis      
7.  John Veldhuizen      
8.  Sven Veldhuizen       
9.  Carlijn Brugmans      
10.  Angela van 't Hoog      
11.  Koos Schieving      
12.  Erik van Ede      

         
Serie 2: Maandag Dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr. Naam Nr. Naam Teamnaam
1.  Peggy Ebben  1. Yolanda Schouten Double Trouble
2.  Wim Kieboom 2. Gert Mulder Stolen Game
3.  Lineke Veldman 3. Alice Buiarelli Le Aquille
4.  Trudie Bulters 4. Jeanet Matser Citroën Bulters
5.  Cor van 't Hoog 5. Mario Otte Van 't Hoog bestratingen
6.  Theo Spee 6. Gerrit Slendebroek Pruts en Klungel
7.  Niels Tempel 7. Cor Kuik NIels en Cor
8.  Marco Landman 8. Jacco Reinders Sensation white
9.  Fenny Jansen 9. Bianca van Gemert B&F
10.   10.    
11.   11.    
12.   12.    

         
Serie 3: Maandag Singles laat(reserve) 22.00 - 23.10 uur

Nr. Naam      
1. -      
2. -      
3. -      
4. -      
5. -      
6. -      
7. -      
8. -      
9. -      
10. -      
11. -      
12. -      

         
Serie 4: Dinsdag Singles vroeg VOL
19.00 - 20.10 uur

Nr. Naam      
1.  Freddy ten Brink      
2.  Haico Martens      
3.  Peter van der Heiden      
4.  Peggy Ebben       
5.  Yolanda Schouten       
6.  Simon Schepers       
7.  GJ vd Pijpekamp      
8.  Cor van 't Hoog      
9.  Mario Otte       
10.  David Poppinghaus      
11.  Piet Poppinghaus      
12.  Marco Landman      

         
Serie 5: Dinsdag Dubbels
20.20 - 21.50 uur

Nr. Naam Nr. Naam Teamnaam
1.  Simon Schepers 1. Terry Hendriks Blauwe Bowlers
2.  John Veldhuizen 2. Sven Veldhuizen Hammertime
3.  Peter van der Burg 3. Mike Jesmiatka Mike & Peter show
4.  Carlijn Brugmans 4. Angela van 't Hoog BZN
5.  Koos Schieving 5. Erik van Ede The Eriko's
6.  Maas Foeken 6. Dick Veldhuizen Black Boys
7.  Lars Veldhuizen 7. Kaj Veldhuizen Flex Adventure 4x4
8.  GJ vd Pijpekamp 8. Sandra Heijman MaSaGe
9.  Marja van Dijk 9. Ariel Zwier Cor's Angels
10.   10.    
11.   11.    
12.   12.    

         
Serie 6: Dinsdag Singles laat
22.00 - 23.10 uur

Nr. Naam      
1.  Peter van der Burg      
2.  Mike Jesmiatka      
3.  Theo Spee      
4.  Gerrit Slendebroek       
5.  Sonja Prins      
6.  Fenny Jansen      
7.  Bianca van Gemert      
8.  Jolanda Tempel       
9.  Bruno Wegeling      
10.  Jacco Reinders      
11.        
12.        

         
Serie 7: Woensdag Singles vroeg VOL
19.00 - 20.10 uur

Nr. Naam      
1.  Marja van Dijk      
2.  Terry Hendriks      
3.  Ariel Zwier      
4.  Trudie Bulters      
5.  Jeanet Matser      
6.  Maas Foeken      
7.  Dick Veldhuizen       
8.  Lars Veldhuizen      
9.  Kaj Veldhuizen      
10.  Niels Tempel      
11.  Cor Kuik       
12.  Sandra Heijman      

         
Serie 8: Woensdag dubbels 20.20 - 21.50 uur 

Nr. Naam Nr. Naam Teamnaam
1.  Freddy ten Brink 1. Haico Martens Elstar
2.  Richard van den Burgh 2. Peter van der Heiden CCC bedrijfskleding
3.  Annie Meeuwsen 3. Patricia Jansen Double M
4.  Lampros Pastras 4. Nikos Fotinakis Duo El Greco
5.  David Poppinghaus 5. Piet Poppinghaus Paradis
6.  Sonja Prins 6. Jolanda Tempel Animals
7.  Bruno Wegeling 7. Theo Witvliet Warsteiner Team
8.   8.    
9.   9.    
10.   10.    
11.   11.    
12.   12.    

         
Serie 9: Woensdag Singles laat 22.00 - 23.10 uur

Nr. Naam      
1.  Wim Kieboom      
2.  Gert Mulder      
3.  Theo Witvliet      
4.  Lineke Veldman      
5.        
6.        
7.        
8.        
9.        
10.        
11.        
12.