A.K. 2020 serie indeling

Serie 1: Maandag Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1.Peter van der Heijden   
2.Richard van den Burgh   
3.Koos Schieving   
4.Erik van Ede   
5.Mario Otte   
6.Annie Meeuwsen   
7.Patricia Jansen   
8.Jeanet Matser   
9.Bruno Wegeling   
10.Theo Witvliet   
11.Niels Tempel   
12.Kevin Verfuurden   

Serie 2: Maandag Dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr.NaamNr.NaamTeamnaam
1.Yolanda Schouten1.Peggy EbbenDouble Trouble
2.Cor van ‘t Hoog2.Pim van ‘t HoogPiCo
3.Angela van ‘t Hoog3.Judith van DijkBZN
4.Dick Veldhuizen4.Maas FoekenBlack Boys
5.Lucas Weideman5.Marco Landman 
6.Lisanne van ‘t Hoog6.Bianca van GemertBiLi
7.Mario Otte7.Jamilla GIesbertMaJa
8.Jan van Houten8.Jolanda TempelJaJo
9.Jannie van Houten9. Fenny JansenJaFe
10.Ariel Zwier10.Ingrid MulderijLabora
11.Menno Holleman11.Ties KoopmansIt’s TiMe
12.Sonja Prins12.Lidy WegenAnimals
 Yolanda 

Serie 3: Maandag Singles laat 22.00 - 23.10 uur

Nr.Naam   
1.Robert Geven   
2.Terry Hendriks   
3. Sandra Heijman   
4. GJ vd Pijpekamp   
5.    
6.    
7.    
8.    
9.    
10.    
11.    
12.    
 

Serie 4: Dinsdag Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1.Yolanda Schouten   
2.Peggy Ebben   
3.Cor van ‘t Hoog   
4.Pim van ‘t Hoog   
5.Angela van ‘t Hoog   
6.Judith van Dijk   
7.Lucas Weideman   
8.Marco Landman   
9.Lisanne van’t Hoog   
10.Bianca van Gemert   
11.Simon Schepers   
12.Theo Spee   
 
 

Serie 5: Dinsdag Dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr. Naam Nr. Naam Teamnaam
1. Peter van der Heijden 1. Richard van den Burgh P & R
2. Koos Schieving 2.  Erik van Ede The EriKo’s
3. Marja van Dijk 3.  Marcel Giesbers M & M’s
4. Bruno Wegeling 4.  Theo Witvliet Warsteiner Team
5. Haico Martens 5.  Wil Holla De Elstars
6. Niels Tempel 6.  Kevin Verfuurden Peppie en Kokkie
7. David Poppinghaus 7.  Piet Poppinghaus Paradis
8. Theo Spee 8.  Edwin Slendebroek Pruts & Klungel
9. Peter van den Burg 9.  Mike Jesmiatka Never change an losing team
10. Simon Schepers 10. Robert Geven BowlingShop Europe
11. Terry Hendriks 11. Jeanet Matser Duivens Dubbel
12. Nikos Fotinakis 12. Wim Kieboom El Gringo’s
 

Serie 6: Dinsdag Singles laat 22.00 - 23.10 uur

Nr.Naam   
1.Dick Veldhuizen   
2.Maas Foeken   
3.Ariel Zwier   
4.Ingrid Mulderij   
5.Peter van den Burg   
6.Mike Jesmiatka   
7.Menno Holleman   
8.Ties Koopmans   
9.Nikos Fotinakis   
10.Wim Kieboom   
11.Sonja Prins   
12.Lidy Wegen   
 

Serie 7: Woensdag Singles vroeg 19.00 - 20.10 uur

Nr.Naam   
1. Marja van Dijk   
2. Marcel Giesbers   
3.Jamilla Giesbert   
4.Jan van Houten   
5.Jolanda Tempel   
6.Jannie van Houten   
7.Fenny Jansen   
8.Haico Martens   
9.Wil Holla   
10.David Poppinghaus   
11.Piet Poppinghaus   
12.Edwin Slendebroek   
 
 M

Serie 8: Woensdag dubbels 20.20 - 21.50 uur

Nr. Naam Nr. Naam Teamnaam
1. Annie Meeuwsen 1.  Patricia Jansen Double M
2.  Sandra Heijman 2.   GJ vd Pijpekamp  
3.   3.     
4.   4.     
5.   5.     
6.   6.     
7.   7.     
8.   8.    
9.   9.    
10.   10.    
11.   11.    
12.   12.    

Serie 9: Woensdag Singles laat(reserve) 22.00 - 23.10 uur

Nr.Naam   
1.    
2.    
3.    
4.    
5.    
6.    
7.    
8.    
9.    
10.    
11.    
12.