Onze kampioenen (1980 tot nu) – A.K.

Arnhemse Kampioenschappen: Verenigingskampioenen bij de heren

Seizoen Datum Kampioen2e plaats3e plaats

2022-2023 datum Cor van ’t HoogSimon SchepersMario Otte
2021-2022 datum Cor van ’t HoogSimon SchepersPim van ’t Hoog
2020-2021 datum niet gespeeld ivm coronaniet gespeeld ivm coronaniet gespeeld ivm corona
2019-2020 16-02-20 Simon SchepersRobert GevenCor van ’t Hoog
2018-2019 27-01-19 Niels TempelRichard van den BurghTerry Hendriks
2017-2018 28-01-18 Niels TempelCor van ’t HoogMario Otte
2016-2017 12-02-17 Niels TempelMarco LandmanCor van ’t Hoog
2015-2016 24-01-16 Mario OtteNiels TempelJaap Molmans
2014-2015 01-02-15 Elco GorterSimon SchepersDanny Kamphorst
2013-2014 02-02-14 Simon SchepersRoger de WendtNiels Tempel
2012-2013 11-11-12 Marco LandmanNiels TempelElco Gorter
2011-2012 18-03-12 Marco LandmanNiels TempelPeter van der Burg
2010-2011 16-01-11 Marcel LangewegMarco LandmanNiels Tempel
2009-2010 31-01-10 Richard van DongerenGJ van de PijpekampNick Scholten
2008-2009 18-01-09 Mario OtteFrank BekkerMarcel Langeweg
2007-2008 27-01-08 Marco LandmanEdwin SlendebroekMario Otte
2006-2007 21-01-07 GJ van de PijpekampMario OtteTerry Hendriks
2005-2006 22-01-06 Terry HendriksGJ van de PijpekampBerry Wijnands
2004-2005 16-01-05 Frans KlombergTerry HendriksGJ van de Pijpekamp
2003-2004 18-01-04 Terry HendriksGJ van de PijpekampMarcel Langeweg
2002-2003 19-01-03 GJ van de PijpekampBas PeetersRon Veraart
2001-2002 20-01-02 Bas PeetersGJ van de PijpekampTerry Hendriks
2000-2001 21-01-01 Marcel LangewegGJ van de PijpekampCor Kuik
1999-2000 23-01-00 GJ van de PijpekampBerry WijnandsCor Kuik
1998-1999 17-01-99 Cor KuikGeert HarteminkJeroen Oosterbos
1997-1998 25-01-98 Marcel LangewegGJ van de PijpekampCor Kuik
1996-1997 ? Joop ten WestenendCor KuikMarcel Langeweg
1995-1996 28-01-96 Cor KuikEwald HoltslagMarcel Langeweg
1994-1995 29-01-95 Marcel LangewegCor KuikGJ van de Pijpekamp
1993-1994 ? Cor Kuik??
1992-1993 31-01-93 Marcel LangewegCor KuikBas Peeters
1991-1992 ? Cor KuikJohn VredeveldtMarcel Langeweg
1990-1991 ? Cor KuikHenk Draayer sr.Michel Dorresteyn
1989-1990 04-03-90 Cor KuikJoop ten WestenendGert-Jan Tas
1988-1989 ? Henny HullenaarToine van EmpelMarcel Langeweg
1987-1988 28-02-88 Toine van EmpelMarcel LangewegCor Kuik
1986-1987 08-02-87 Patrick PoestkokeWim HaverGert-Jan Tas
1985-1986 ? Cor Kuik??
1984-1985 ? Cor Kuik??
1983-1984 ? Cor Kuik??
1982-1983 30-01-83 Cor KuikRuud EggenhuizenGert-Jan Tas
1981-1982 14-02-82 Eelco IdemaJan van de BornSönke Hummel
1980-1981 ? Cor Kuik??
1979-1980 ? Cor Kuik??
 

De uitslagen van de Arnhemse Kampioenschappen in De Gelderlander van 31 januari 1995.

v.l.n.r.

Cor Kuik,
Jolanda Tempel,
Marcel Langeweg,
Corry Bosman,
Trudie Bulters en
GJ van de Pijpekamp.

 

A.K. 1993

 

De uitslagen van de Arnhemse Kampioenschappen 1990 in De Gelderlander.

Op de foto de finalisten bij de heren. Links op de foto Marcel Langeweg, naast hem Herman Wilbrink, Toine van Empel en ?.
Voorste rij zittend v.l.n.r. Cas Looyen, Loek Haver, Joop ten Westenend, Huib Janssen en Tiemen Schultinga.
Achterste rij: Cor Kuik, Gert-Jan Tas en Wim Haver.
(met dank aan Ben Peters).

 

Arnhemse Kampioenschappen: Verenigingskampioenen bij de dames

Seizoen   Datum   Kampioen 2e plaats 3e plaats

2022-2023   datum   Lisanne van ’t Hoog Marja van Dijk Yolanda Schouten
2021-2022   datum   Jamilla Giesbers Marja van Dijk Jeanet Matser
2020-2021   datum   niet gespeeld ivm corona niet gespeeld ivm corona niet gespeeld ivm corona
2019-2020   16-02-20   Jamilla Giesbert Jeanet Matser Angela van ’t Hoog
2018-2019   27-01-19   Jamilla Giesbert Jeanet Matser Jolanda Tempel
2017-2018   28-01-18   Peggy Ebben Jolanda Tempel Angela van ’t Hoog
2016-2017   12-02-17   Samirah Giesbert Marja van Dijk Jeanet Matser
2015-2016   24-01-16   Jamilla Giesbert Samirah Giesbert Marja van Dijk
2014-2015   01-02-15   Jamilla Giesbert Miranda Bosch Samirah Giesbert
2013-2014   02-02-14   Miranda Bosch Sandra Heijman Jeanet Matser
2012-2013   11-11-12   Miranda Bosch Petra van Munster Tessa van Ojik
2011-2012   18-03-12   Peggy Ebben Yolanda Schouten Sandra Heijman
2010-2011   16-01-11   Tessa van Ojik Sandra Heijman Peggy Ebben
2009-2010   31-01-10   Tessa van Ojik Sandra Heijman Peggy Ebben
2008-2009   18-01-09   Tessa van Ojik Sandra Heijman Yolanda Schouten
2007-2008   27-01-08   Yolanda Schouten Jeanet Matser Tessa van Ojik
2006-2007   21-01-07   Sandra Heijman Jeanet Matser Darja Bosman
2005-2006   22-01-06   Darja Bosman Sandra Heijman Angela van ’t Hoog
2004-2005   16-01-05   Sandra Heijman Jeanet Matser Corry Bosman
2003-2004   18-01-04   ? ? ?
2002-2003   19-01-03   Sandra Heijman Wilma Bergmans Petra van Munster
2001-2002   20-01-02   Sandra Heijman Jeanet Matser Petra van Munster
2000-2001   21-01-01   Sandra Heijman Corry Bosman Yvonne Witvliet
1999-2000   23-01-00   Sandra Heijman Jeanet Bulters Petra van Munster
1998-1999   17-01-99   Trudie Bulters Corry Bosman Yvonne Witvliet
1997-1998   25-01-98   Corry Bosman Sandra Heijman Cora van Loon
1996-1997   ?   Sandra Heijman ? ?
1995-1996   28-01-96   Sandra Heijman Cora van Loon Lien Jansen
1994-1995   29-01-95   Corry Bosman Jolanda Tempel Trudie Bulters
1993-1994   ?   ? ? ?
1992-1993   31-01-93   Marja Klok Jolanda Tempel Yvonne Koopman
1991-1992   ?   Cora van Loon Jolanda Tempel Henny Haver
1990-1991   ?   Jolanda Tempel Nathalie Bolduc Henny Haver
1989-1990   04-03-90   Jolanda Tempel Sandra Heijman Trudy Teunissen
1988-1989   ?   Wilma Wabnitz Jolanda Tempel Marja Klok
1987-1988   28-02-88   Trudy Teunissen Yvonne Koopman Corry Bosman
1986-1987   08-02-87   Karin Wegeling Trudie Bulters Margriete Verhoeve
1985-1986   ?   Jolanda van Gaalen ? ?
1984-1985   ?   Jolanda van Gaalen ? ?
1983-1984   ?   Jolanda van Gaalen ? ?
1982-1983   30-01-83   Jolanda van Gaalen Herma Slijkhuis Willie Schreurs
1981-1982   14-02-82   Jolanda van Gaalen Sonja Prins Bertha Baars
1980-1981   ?   Bertha Baars ? ?
1979-1980   ?   Bertha Baars ? ?
niet gespeeld ivm coro

A.K. 1991 met op de foto o.m. Cor Kuik en Jolanda van Gaalen (kampioenen), Sonja Prins, Sandra Heijman, Marcel Langeweg, Frans en Anja Klomberg en de in 2014 overleden Thea Peters.

 

De uitslagen van de Arnhemse Kampioenschappen 1989 in De Gelderlander.

staand v.l.n.r.

Wilma Wabnitz, Henny Hullenaar, Toine van Empel en Jolanda Tempel.

zittend Marcel Langeweg en Marja Klok. 

NB: in het artikel wordt Trudy Teunissen genoemd als Arnhems Kampioene van 1988.

 

A.K. 1988.

 

De uitslagen van de Arnhemse Kampioenschappen 1987 in De Gelderlander.

Dit artikel beschrijft de A.K. van 7 en 8 februari 1987. Met dank aan Trudie Bulters is dit bewaard gebleven.

 

A.K. 1990: Cor Kuik en Jolanda Tempel

 
 

Arnhemse Kampioenschappen: Verenigingskampioenen bij de jeugd (v.a. 2011)

Seizoen Datum Kampioen (Jongens)Kampioen (Jongens)Kampioen (Meisjes)

2016-2017 12-02-17 Pim van ’t Hoog (A)Lucas Weideman (P)Lisanne v. ’t Hoog (A)
2015-2016 24-01-16 Kevin Verfuurden (J)Lucas Weideman (P)Laura Reinders (A)
    Pim van ’t Hoog (A) Lisanne v.’t Hoog (P)
2014-2015 01-02-15 Kevin Verfuurden (J)Pim van ’t Hoog (P)Lisanne v.’t Hoog (P)
    Angelo Damen (A)  
2013-2014 02-02-14 Kevin Verfuurden (A)Pim van ’t Hoog (P)Lisanne v.’t Hoog (P)
2012-2013 11-11-12 Kevin Verfuurden (A)Pim van ’t Hoog (P)Lisanne v.’t Hoog (P)
2011-2012 18-03-12 Kevin Verfuurden (A)Pim van ’t Hoog (P)Lisanne v.’t Hoog (P)
 

Foto links:
A.K. 11-11-2012

Lisanne, Pim, Kevin,
trainer Hans, Tobe,
Camiel en David.






(J)unioren 16-18 jr.
(A)spiranten 13-16 jr.
(P)upillen 7-13 jr.

 
 

Arnhemse Kampioenschappen: Verenigingskampioenen bij de jeugd (1996-2007)

Seizoen   Kampioen (J)Kampioen (M) 

2006-2007   Olivier JungblutJamilla Giesbert 
2005-2006   Mario OtteJamilla Giesbert 
2004-2005   Mario Otte 
2003-2004   Niels Tempel 
2002-2003   Bjorn Jansen 
2001-2002   Niels TempelMarjo Bruysten 
2000-2001   Raymond Janssen 
1999-2000   Raymond Janssen 
1998-1999   Bjorn Jansen 
1997-1998   Mathijs v. Roosmalen 
1996-1997   Mathijs v. Roosmalen 
1995-1996   Mathijs v. Roosmalen 
 
 

De Arnhemse Kampioenen van 1982!

v.l.n.r.

Sonja Prins (2e),
Jolanda van Gaalen (1e),
Bertha Baars (3e),

Jan van de Born (2e),
Eelco Idema (1e) en
Sônke Hummel (3e).

 
 

Wie kan ons helpen met de ontbrekende gegevens uit de jaren 1980 tot 2000?

Wie weet wie de ontbrekende kampioenen zijn? Wie werden 2e en 3e bij de heren en de dames? Zijn er foto’s van? Of krantenknipsels? 

Stuur a.u.b. een email naar:
bestuur@bowling-arnhem.nl.

Links: de top-3 Heren van 1993: Cor Kuik, Marcel Langeweg en Bas Peeters.

 

Als je gegevens hebt om toe te voegen aan deze pagina, of correcties wilt melden, stuur dan a.u.b. een email naar bestuur@bowling-arnhem.nl. Met name de gegevens dames & jeugd van de A.K. van 2004 en alle ontbrekende gegevens uit de jaren ’80 en ’90 van de vorige eeuw willen we graag nog toevoegen.

 
Home
Account
Cart
Search
Bowling Vereniging Arnhem